Ubezpieczenie samochodu Allianz

Ubezpieczenie OC Allianz
Ubezpieczenie OC jest w Polsce obowiązkowe, dla posiadaczy pojazdów mechanicznych. Kupić je można także w Allianz. Z ubezpieczeniem OC Allianz dostaniemy w jego cenie ubezpieczenie Mini Car Assistance Allianz.

Ubezpieczenie AC Allianz
Ubezpieczenie Autocasco AC Allianz można kupić w systemie sprzedaży bezpośredniej, a także w placówkach czy oddziałach firmy. Kupując ubezpieczenie AC Allianz w pełnym wariancie bezpłatnie dostanie się ubezpieczenie Car Assistance, gwarantujące pomoc w nieprzewidzianych sytuacjach na drodze.

Ubezpieczenie NNW Allianz
Ubezpieczenie NNW Allianz jest ubezpieczeniem uzupełniającym. W Allianz ubezpieczeniem NNW może zostać objęty zarówno kierowca, jak i pasażerowie. Ubezpieczenie to obowiązuje w kraju i za granicą.

Ubezpieczenie Assistance Allianz
Dzięki ubezpieczeniu Car Assistance Allianz otrzyma się pomoc w razie wypadku, awarii, kradzieży samochodu w czasie podróży. Ubezpieczenie to obowiązuje na terytorium Polski oraz na terytorium państw Europy objętych systemem Zielonej Karty

Kalkulator OC Allianz
Allianz daje osobom zainteresowanym stawkami ubezpieczeniowymi w tej firmie samodzielnie policzyć swoją składkę na ubezpieczenie OC czy inne ubezpieczenie komunikacyjne Allianz. W tym celu można skorzystać z kalkulatora OC Allianz, który podaje stawki ubezpieczeniowe w tej właśnie firmie.

Comments are closed.